Zakázková výroba

Pro vybavení prodejen, skladů, kanceláří vyrábíme atypické prodejní a výstavní stojany, prodejní stánky, degustační a manipulační vozíky, prodejní a balící stoly, kancelářské podnože, regály a regálové prvky, reklamní poutače, ochranné okopové lišty, dělící stěny apod.

Dle požadavku zákazníka na jakýkoliv specifický výrobek zpracujeme zdarma návrh konstrukčního řešení, připravíme cenovou kalkulaci, případně vyrobíme jeho prototyp a namontujeme.

Vyrábíme z ocelových i nerezových profilů, plechu a drátěné sítě. Výrobky povrchově upravíme buď pokovením chromem, niklem, galvanickým, žárovým či stříkaným zinkem, nebo výrobky dodáváme lakované práškovou vypalovací technologií - komaxitem - v široké barevné škále RAL dle přání zákazníka.

Výrobky zkompletujeme a osadíme aretačními nožkami, pojezdovými kolečky, dřevěnými lištami a obklady z masivu nebo lamina, roletami, závěsy apod.

Namontujeme doplňky z plastu, skla, nirolenu, polykarbonátu, plexiskla, přírodního kamene, vyložení polic nebo podlahy kobercem, PVC krytinou. Součástí produktu může být elektroinstalace, osvětlení, odsávání (odvětrání), což dodáme včetně revizní zprávy.

Stálým produktem naší výroby je skladový regálový systém.